קטלוג 2012 קטלוג 2013 עודפים

מאמרים

אופנה וסטייל חדשני על שמלות ערב

מאמרים >>

 

 


בחירה של שמלות ערב לאירוע מיוחד כמו חתונה, צריכה להיעשות בקפידה רבה. על אף העובדה כי את רוצה להיות אופנתית ומפתיעה באירוע, חשוב מאוד להקפיד ולבחור בשמלת ערב אשר עושה חסד עם גופך ועם גילך. בין אם את אם הכלה, החותנת, האחות או החברה הכי טובה, הרי שבעת בחירת שמלות ערב מעצבים משנת 2013 לאירועים אלו, את צריכה להקפיד ולהראות במיטבך. לפניך, מספר דגשים חשובים שעליך לקחת בחשבון כאשר את בוחרת שמלות ערב 2013 לאירועים מסוג זה.

  • בחירת שמלות ערב מקולקצית 2013 צריכה להיעשות בהתאם לסוג האירוע. אם מדובר בחתונה, הרי שיש חתונות צהריים ויש חתונות ערב, יש חתונות באולמות גדולים ומפוארים ויש חתונות אינטימיות יותר או בעלות סגנון כפרי. על השמלה להיות בהתאם לסגנון של האירוע, על מנת שתוכלי להיראות בהתאם ולהרגיש בנוח עם עצמך.

  • את שמלות הערב החדשניות של שנת 2013 אפשר למצוא במגוון רחב של עיצובים וסגנונות. בחרי את סגנון השמלה אשר הכי מתאים לך ולאופי שלך. מאחר ואת גם רוצה להרגיש יפה, וגם להרגיש בנוח, בדקי אם קל לך להתנהל עם השמלה, לשבת, ללכת או לרקוד.

  • אם את רוצה להיות אופנתית, את יכולה לבחור בצבע המוביל של שמלות ערב משנת 2013, צבעי הבורדו והיין הם הצבעים המובילים השנה, אך בדקי האם הם הולמים את גוון עורך. יחד עם זאת, את תמיד תוכלי להיראות נפלא גם בשמלה בצבע שחור קלאסי.

  • כאשר מדובר בבחירת שמלות ערב, את לא חייבת להוציא סכומי כסף עצומים, אך הקפידי לבחור בשמלה איכותית, בדקי את סוג הבד, את הגזרה, את רמת התפירה ואת איכות הגימור הסופי. תוכלי למצוא שמלות ערב מדהימות של מעצבי על כמו נינה ריצ'י או שאנל אבל גם מותגים מקומיים ודאי יספקו את צרכייך.

  • כאשר את מודדות שמלות ערב 2013, עליך למדוד אותן עם חזייה מתאימה, המעניקה לך את התמיכה הרצויה, עם תחתונים מחטבים וכמובן עם זוג נעליים גבוהות, על מנת שתוכלי לדעת פחות או יותר כיצד תיראי ביום האירוע.

  • שמלות ערב 2013 מאפשרות לך להראות נפלא, אך זכרי כי עליך להוסיף זוג נעליים מתאימות, תכשיט, תיק קטן ואפילו צעיף או של במידה ומדובר באירוע חורף.

  • קבעי מראש מה התקציב העומד לרשותך להוצאה בעבור שמלת הערב, והשתדלי לא לחרוג מתקציב זה. המחירים של שמלות ערב 2013 נעים בטווחים שונים, וכל אחת יכולה למצוא שמלה נהדרת בתקציב העומד לרשותה.

  • נסי מספר סגנונות של שמלות ערב, על מנת שתוכלי למצוא את זו שהכי מחמיאה לך ומתאימה לגופך. התייעצי עם המעצבת, עם המוכרת או עם חברה טובה, אלו יוכלו להעניק לך קנה מידה נוסף לגבי איך שאת נראית.

 כשאת רוצה להראות במיטבך, בין אם את צועדת בחוף הים ובין אם את מוזמנת לחתונה של חברים קרובים, עליך להשקיע מחשבה בבחירת השמלה ובבחירת בגדי ים ביקיני

ככל שתשקיעי מחשבה בפרטים הקטנים ובטעמך האישי  - כך תרווחי יותר ...
חזרה