קטלוג 2012 קטלוג 2013 עודפים

מאמרים

הכיני גופך לקיץ: כושר, בגדי ים וטיפוח

מאמרים >>

 

הלחות באויר, החום המתגבר והזמנות החתונה המצטברות על המקרר שלך, הם סימן לכך שהקיץ בפתח! דמייני עצמך בחוף הים, אוחזת ביד אחת פרישייק עסיסי ובשניה קטלוג בגדי ים עדכני, הרוח מלטפת בשיערך... נשמע פסטורלי? בהחלט לא! אם לא דאגת להערך כראוי מבעוד מועד. כדי שתוכלי להתמודד עם הקיץ הממשמש ובא לאחר נמנמת החורף הארוכה, ארגנו כאן לכבודך את חמשת השלבים להתמודדות עם החזרה למתכונת קיץ ולבגד הים.  

שלב א': כושר, כושר, ושוב פעם... כושר!

אם גם אצלך המחשבה על להתחב שוב לבגד הים הישן שלך מעוררת בך פלצות, אל תדאגי, את בחברה טובה. כשהעברנו את ימות החורף הקודרים ברביצה מול הטלוויזיה, מתחת לפוך בגדי ים הם הדבר האחרון שהיה לנו בראש. כך התווספו למשקלנו מספר קלוגרמים מיותרים. אם כל הצער שבדבר, השיטה היעילה והבדוקה להצרת היקפים היא ספורט. יש מי שתחליט להפחית בכמויות צריכת האנרגיה, שגם זה מבורך, אבל ביננו, אין כמו הוצאת אנרגיה.

כדי להקל על הטראומה, רצוי שתארגני לך פעילויות ספורטיוויות מהנות. לדוגמה, במקום לשב שוב עם חברה לקפה בבית הקפה השכונתי, צאו לריצה קלה בפארק. כי הרי עיקר המפגש הוא לא הקפה, אלא התעדכנות בפרטים על הדייט מאתמול, על הצרות עם הבעל, או על הילד שרוצה כלב. אז את זה, עם כל הכבוד, אפשר לעשות גם תוך כדי הליכה! או לחילופין חדשי את המנוי לחדר הכושר הקרוב לאיזור מגורייך, או שתפסיקי להתעצל ותתחילי לנצל את המנוי שעשית כבר לפני חצי שנה. מי יודע, אולי תכירי שם אנשים חדשים ומרעננים...

שלב ב': אקססוריז חדשים

זה הזמן לפנות את המקום בארון לשלל אקססוריז חדשים ומדליקים שהקיץ הזה יכול להציע לך. חוץ מהפריטים הקלאסיים בארון, הוא וודאי מפוצץ בפריטים לא רלוונטיים מהם צריך להפטר ובמקומם להוסיף כמה פריטים חדשים וטרנדיים למלתחה. כל קיץ, בכל שנה, מאופיין בסטייל אחר ובשיק אחר ואת לא יכולה להרשות לעצמך להישאר מאחור. מבחינת בגדי ים רצוי להשאיר אחד קלאסי לרגעי משבר (שבמידה ולא יישמת את שלב א', תוכלי להתנחם בו), אבל גם מומלץ לקנות אחד חדש ואפנתי ואפילו רק בשביל ההרגשה הטובה. כך גם מבחינת משקפי שמש וביגוד באופן כללי. אך זכרי שכל עוד מדובר בפריטים טרנדיים, כטבעם, הם לא יהיו כאלו גם בקיץ הבא, אז לא צריך לשרוף את כל המשכורת שלך על המותגים הכי יקרים ואפשר להסתפק בתחליף זול, אבל שייראה איכותי!

שלב ג': שיזוף

הורדת את הסוודר החורפי שלך וגילית עור לבנבן וחיוור תחתיו? הגיע הזמן לחשוב על שיזוף. זה אמנם לא בריא לעור, אבל מאוד בריא לעיניים (של המתבונן). אז אם את לא מאלה שאוהבות לשכב מיוזעות על החוף, תוכלי לבחור לעצמך מכון שיזוף אקראי ולהכנס לצלייה קלה. אך כמו כל דבר בחיים, לא צריך להגזים. את לא רוצה להראות כמו צרפתייה שנשכחה על חוף פרישמן בחודשי יולי-אוגוסט. לכן רצוי שתבחרי את דרגת השיזוף המתאימה לצבעים הטבעיים שלך. ולא לשכוח קרם הגנה!

שלב ד': איפור וטיפוח

מייק-אפ: אם עסקנו קודם בשיזוף, חובה להזכיר עכשיו את עניין המייק-אפ. זה עניין מאוד רגיש שנשים רבות לא נותנות עליו את הדעת. יכול להיות שערפדים מאוד באופנה היום, אבל אם את לא רוצה לשוות לעצמך מראה של אחד כזה, תפנימי שגוון העור שלך בקיץ כהה יותר ולכן עליך להתאים לו מייק-אפ חדש ורצוי שיהיה עם מקדם הגנה.

לק: אחת הדרכים לצאת במהירות מאווירת הדכאון של החורף היא למרוח את הצפורניים בלקים צבעוניים, וכמה שיותר – יותר טוב. הקיץ מציע מגוון אדיר של צבעים אז תנצלי אותם! ולא לשכוח גם את הציפורניים ברגליים...

בושם: גם ככה קשה לך עם הלחות והכבדות שבאוויר, אז אפסני בארון את הבושם החורפי והכבד שלך לחודשים הקרובים והתחדשי בבושם קייצי בניחוח קליל ורענן, שלא ישאיר תחושה דביקה.

שלב ה' ומכריע: מים מים בששון

בשלב הזה אין טעם להכביר הרבה במילים. בקיץ אנחנו מאבדים נוזלים בקצב מסחרר ובלי להרגיש. אז כדאי להתחיל להתרגל לשתיית כמויות גדולות של מים, השמפניה של הטבע. שתי מהם כמה שיותר, בכל הזדמנות ובכל מצב. מעבר לרעננות שהם יפיכו בך, הם גם יעלימו את הקמטוטים הקטנים והמרגיזים בפנים. שווה.

 
חזרה