קטלוג 2012 קטלוג 2013 עודפים

מאמרים

המדריך לקיץ - איזה בגד ים לקנות

מאמרים >>

 

הקיץ הישראלי הולך ומתקרב, והוא בעצם כבר איתנו. כמובן שלקיץ יש משמעות אחת מרכזית - זה הזמן לצאת החוצה, ללבוש את בגד הים, להשתזף וליהנות מהשמש הישראלית החמימה,בין אם זה בנופש בצימר מפנק או בבילוי בספא
. עם זאת, לפני שאתם ממהרים לרוץ לים - עליכם להיות עם בגד ים מתאים. לנשים יש כל מיני גזרות שונות, ונראה שהן עסוקות בבגד הים שלהן באופן אובססיבי. אבל מה אתכם הגברים? אם עברו הרבה שנים מאז הפעם האחרונה שרכשתם בגדי ים גברים, אולי כדאי לזרוק את בגד הים הישן והדהוי, ולקנות בגד ים שיהיה יותר אופנתי, יותר עכשווי, וגם יתאים לגזרת הגוף שלכם. כדאי להכיר את הגזרות השונות של בגדי ים גברים, כדי לדעת איזה בגד ים יחמיא לגוף שלכם - גם אתם אחרי הכל חושפים לא מעט, ואולי אפילו יותר מהבנות.

הכירו את הגזרות השונות

הגזרה הראשונה של בגדי ים גברים נקראת גזרת הסליפ. זוהי בעצם הגזרה שנראית כמו תחתון טנגה - מדובר על בגד ים צמוד יחסית, שמכסה חלק קטן יחסית מאזור החלציים. בגד הים עצמו משמש לא מעט שחיינים, אבל גם אם אתם לא מתחרים באולימפיאדה הקרובה - בבגד הים יכול להתאים לכם. חשוב לציין שמכיוון שבגד הים חושף לא מעט, הוא מותאם בעיקר לגברים עם גוף חטוב, ששומרים על המשקל וגם מתאמנים. אם אתם אוהבים להשוויץ - זה בגד הים בשבילכם.

גזרה אחרת של בגדי ים גברים היא השורטס. השורטס הם מעין גזרה אמצעית, שכן מצד אחד הם לא צמודים וקטנים כמו סליפ, אך מהצד השני, קשה לומר שגם הם מכסים יותר מידי. השורטס כשמם כן הם - קצרים מאד, והם באמת באורך של תחתון הבוקסר הממוצע. היתרון המרכזי של השורטס הוא בכך שהם יותר מרווחים מהסליפ, ובקיץ חם ולח כמו הקיץ הישראלי זה יתרון משמעותי מאד. כדי ללבוש את בגד הים אתם אמנם לא חייבים להיות אתלטים, אך קחו בחשבון שגם הוא חושף לא מעט.

הגזרה השלישית של בגדי ים גברים היא הגזרה של מכנסי הגולשים. כמובן שהמכנסיים הללו קיבלו את שמם משום שהם משמשים את הגולשים המקצוענים בים. מדובר על בגדי ים גברים שהם ארוכים יותר ומגיעים לעתים אפילו קצת אחרי הברך. לעתים הם יכולים להיות צמודים יותר מהשורטס, אך לעתים הם קצת יותר רחבים.

אז במה אתם בוחרים?

שימו לב שכאשר אתם מעוניינים לבחור בגדי ים לגברים, חשוב לשים לב לא רק לגזרה של בגד הים אלא גם לצבע שלו. הדבר קריטי שכן בים אתם חשופים הרבה יותר, וצריך שתהיה התאמה טובה בין בגד הים לבין צבע העור שלכם. אם אתם לבנים כשלג ובוחרים בגד ים שחור - אפשר שהניגוד יהיה חזק מידי. רצוי לבחור בגד ים שישתלב עם צבע העור שלכם ולא יהיה מנוגד מידי, כדי ליצור מראה מושך.

 
חזרה