קטלוג 2012 קטלוג 2013 עודפים

מאמרים

טיפים לקניית בגדי ים

מאמרים >>

 

בחירת  בגד ים אשר יהלום את גופך הינה מלאכה הרבה יותר מסובכת מכפי שהיא נראית במבט ראשון. הרי מה כבר צריך לדעת על פריט אשר מסתיר מעט מאוד מגופך? מסתבר שלא כך הדבר.

 

כיצד בוחרים בגד ים ?

בחירת הצבע: ממש כמו קוסמטיקאית הצבעים בהתאמת בגדי ים מזכירים את הכללים של התאמת צבעים ב איפור . הצבעים המתאימים לבהירות עור הינם אדום, חום, חציל, סגול או שחור בעוד שלכהות עור מתאים יותר הצבעים לבן, צהוב, זהב וכסף. בנוסף, לשוהים הרבה בים מומלץ לקנות בגד ים עם פחות צבעים או דוגמאות.

בחירת גזרה: גודל חזה- לנשים עם חזה קטן תתאים יותר חזיית פוש אפ או מילוי. לעומת זאת, לנשים עם חזה גדול מומלץ לבחור חזייה בקשירת קולר או חזייה בעלת כתפיות עבות וברזלים. חזיית משולשים מתאימה במיוחד לבעלות חזה קטן בעוד שלבעלות חזה גדול כדי להימנע מכך. בחורות בעלות חזה גדול שמעדיפות בגד ים שלם, כדאי שיבחרו בגד ים עם גזרת וי עמוקה, היוצר אשליה של חזה קטן יותר. כמובן שלפני שאת מודדת בגד ים רצוי לשקול הסרת שיער ולמנוע אי נעימויות.

מבנה גוף: לנשים מלאות עשוי להתאים בגד ים שלם עם מחשוף בצורת וי שנותן תחושה כי החזה קטן יותר. בנוסף, כדאי לבחור בגד ים בצבעים שונים ובהירים, על מנת לטשטש את גזרת הגוף. פסים אנכיים, באופן ספציפי, עושים מראה יותר צר ורזה.

גובה- לנשים גבוהות עשויה להחמיא מכנסון או תחתון בעל גזרה נמוכה. לנשים נמוכות כדאי להימנע ממכנסונים. בנוסף, מומלץ לנשים נמוכות קומה לבחור חלק תחתון עם מפתח רגל רחב או עם קשירה צדדית.

מידע זה עשוי לחסוך זמן ומדידות מיותרות כאשר את הולכת לחנות. במקום לחפש בגד ים באופן אקראי, תבקשי את  קטלוג בגדי ים של החנות ותבחרי בגד ים לפי נתוני גופך ועורך.

הקטלוג החדש של מורנה לקיץ 2011 מציע מענה למגוון רחב של נשים - מומלץ ביותר.

 
חזרה