קטלוג 2012 קטלוג 2013 עודפים

מאמרים

כיצד תבחרי שמלת ערב שתתאים לך?

מאמרים >>

 

כולנו מכירים את האמרה הידועה הבגד עושה את האדם. מדובר באמרה ישנה למדי, אך כאשר זה נוגע לשמלת ערב מדובר באמרה מדויקת למדי, השמלה תגדיר מי את- הא אתם טיפוס שקטן או טיפוס רועש. שמלת ערב משדרת את מי שאת רוצה להיות באותו הערב.

 

איך לבחור שמלת ערב

 

יש לך אירוע חשוב בקרוב ואת צריכה להיראות במיטבך? היום ניתן למצוא שלל שמלות ערב שיהפכו אותך למלכת האירוע. בחירת שמלה לאירוע אינה עניין של מה בכך אלא יש צורך לבחור את השמלה היפה ביותר, ביגוד שיחמיא לגופך וימשוך מחמאות מהסובבים אותך.בחירת שמלה שתתאים לך יש להיעשות לפי התדמית שאת מעוניינת לשדר באותו הערב- האם מתחשק לך להיות קלאסית – להגיע לאירוע בצבע נקי כמו שחור או אפור ועם מחשוף צנוע. או אולי דווקא מתחשק לך להיות סקסית- להגיע לאירוע כשאת משאירה מאחוריו שלל שמלות מעוצבות . שמלה קצרה וסקסית תתאים אך גם שמלה ארוכה בעלת מחשוף עמוק.

 

התאמה לצבע העור

בבחירת שמלות ערב חשוב מאד להתאים את צבע השמלה לעור על מנת ליצור מראה אחיד. כאן נכנס לתמונה מעצב שמלות ערב שתפקידו לבצע התאמה מושלמת בין צבע העור לשמלה. בניגוד לחשיבה המקובלת הביטוי  עיצוב שמלה לאירוע משמעותו להרגיש נוח לא רק כדי להיראות יפה בעיני אחרים אלא באמת ובתמים להרגיש בנוח

 

 

 התאמה לאישיות

 

בשונה מרכישה של מלתחה לעונת החורף המגיעה עם בואו של הגשם הראשון, רכישת שמלת ערב נחשבת לאירוע חד פעמי. שמלת הערב תוכל לשמש לכמה אירועים ולא רק לאירוע אחד. לפיכך, חשוב להתייעץ עם מעצב שמלת ערב על מנת שיתאים עבורך שמלה נוחה, שמלה שלא תגרום לך להרגיש חוסר נוחות ותאפשר לך להיות על רחבת הריקודים כמה שיידרש.

 

 

 

 

היכן לחפש מעצב שמלת ערב?

 

אין ספק, בחירת שמלת ערב נחשבת למשימה קשה במיוחד שכן יש לבחור את השמלה המרשימה ביותר. כיום כאשר ישנם מעצבים רבים הבחירה אינה פשוטה. כל מעצב מציע לך את השמלה המרשימה ביותר ומעוניין שתהפכי לחלק מקהל הלקוחות שלו.

 

כיצד בוחרים את המעצב הטוב ביותר? אחת הדרכים לבחור את המעצב הטוב ביותר היא באמצעות האינטרנט. בחיפוש בגוגל יעלה את הביטוי מעצב שמלת כלה ואחריו יופיעו לא מעט תוצאות חיפוש. על מנת לבחור את המעצב הטוב ביותר כדאי לבצע סינון ובמסגרתו לבחור כ10 מעצבים ולאחר מכן להחליט איזה מעצב מתאים. כאשר מדובר על אירוע חשוב כמו חתונה, כדאי לא למהר אלא לקחת את הזמן ולהשקיע בבחירת מעצב שמלת ערב בעל ניסיון בתחום העיצוב כזה שלקוחות רבות מגיעות לסטודיו שלו וביכולתו להציג תוצאה מרשימה, כזו שתשאיר את האורחים מופתעים ותהפוך אותך למלכה הבלתי רשמית של הערב.

חזרה