קטלוג 2012 קטלוג 2013 עודפים

מאמרים

מבחן בד

מאמרים >>

 

תחום בגדי ים הוא עסק מורכב מאוד. גם חומרי הגלם וגם העיצוב חייבים להיות מיטביים עבור האישה, רצונותיה, צרכיה ומידותיה.

הבד של בגד ים חייב להיות איכותי ועמיד לאור החשיפה המוגברת לשמש, כלור ומים, והאביזרים הנלווים צריכים להיות דקורטיביים, ייחודיים, אך שלא יפריעו לעיצוב בגד הים ולנוחותה של האשה, כך שגם אם עברת הסרת שיערתוכלי להרגיש בנוח בבגד הים של מורנה.

במורנה אחד הדגשים המרכזיים הוא על בד יוקרתי אירופאי שעומד בסטנדרטים גבוהים מאוד של איכות ובטיחות. האביזרים הם גם ייצור אירופאי ומשווים לעיצובים הססגוניים חותם אישי של פאר על טהרת האינדבדואליזם.

כשהוגים רעיונות חדשים לקטלוג בגדי ים יש לדמות את השילוב בין צבע וטקסטורה מתוך משחק בין אור וצל, בין סטטיות לתנועה. את מוזמנת להכנס ולבחון את קטלוג בגדי ים 2011.

רק באופן זה, בגד הים יכול להיות מדויק והרמוני עם הגוף, ולהיות גם בגד לים, וגם בגד לשחייה ( swimsuit ), שהרי אלו עלולות להיות פעולות שונות במקצת.

מבחן הבד הוא המרכזי בעיצוב בגד ים, שכן הנוחות והיופי טמונים כבר בבד כשלעצמו, והאביזרים והעיצוב אמורים לתת מעין ליטוש, ולהפוך את הבד לתוצר מוגמר ומרהיב.

לעיתים כשמתבוננים בדגמי בגדי ים, עולה תהייה, איך ניתן לשחות עם בגד הים מבלי להרוס אותו, לעשות איתופילאטיס בלי בעיה- זו כל החוכמה של מורנה – בגדי הים לא יפים רק בקטלוג, ואינם נועדו אך ורק להליכה או ישיבה על החוף, אלא נועדו גם להשתזף עימם, וגם לשחות עימם. במורנה גם בגדי ים 2013 מוקפדים ומותאמים לכל אישה.

חזרה