קטלוג 2012 קטלוג 2013 עודפים

מאמרים

שמלות ערב לחורף

מאמרים >>

החורף הישראלי אמנם קצר יחסית, ונמשך מספר שבועות, אך יש להתכונן אליו היטב. טרנד החתונות בחורף רק הולך ומתחזק ולכן רוב הסיכויים שגם בחורף, אתן תוזמנו ללא מעט אירועים, וכמובן תרצו להיראות במיטבכן. אולם כאן מתעורר קושי מסוים. רכשתם שמלות ערב זולות, אשר מתאימות בעיקר למזג אוויר קיצי או לפחות מזג אוויר נעים. עתה יש צורך לבחור שמלות ערב שיתאימו לעונת החורף. כיצד דואגים שיהיו איכותיות במיוחד, בשילוב מתאים של צבעים וחומרים, ובמקביל לכל התכונות הללו - גם יהיו במחיר זול? להלן כמה מהטרנדים הבולטים בשמלות ערב.

 

הדרך לשמלה איכותית בחורף

 

קישוטי זהב - אין ספק שהחורף הוא ההזדמנות ללבוש שמלות ערב זולות עם קישוטי זהב. הזהב המנצנץ משתלב היטב באווירה החורפית. הזהב מנצנץ ומאיר, ודווקא על רקע מזג האוויר החורפי והקודר - השמלה ממש גונבת את ההצגה. יש לציין, שמדובר בין השאר על חומרים אשר מצופים בזהב, ולכן מחירי השמלות נחשבים נוחים יחסית. אפשר לבחור קישוטי זהב שיהיו סביב המותן, סביב הצוואר, או לכל אורך השמלה לבחירתכן.

הצבעים השולטים - מבחינת הצבעים שאפשר לבחור לשמלות הערב בחורף, יש לכן שפע רחב מאד של אפשרויות. אחד מהצבעים שהפכו להיות מזוהים מאד עם השמלות בחורף הוא הצבע האפור על שלל גווניו. תתפלאו לגלות עד כמה גוונים שונים של אפור יכולים ליצור שמלות איכותיות ומדהימות. האפור הוא לא הגוון היחיד שבו אפשר לעשות שימוש. בין השאר מדובר על גוונים של צהוב-לימון, חום בהיר, צבעי לבנדר ועוד מספר צבעים. גם כאן יש מבחר רחב למדי של שמלות ערב איכותיות וזולות.

גזרת השמלה - מבחינת הגזרות של שמלות ערב זולות, אפשר לומר שבחורף אין צורך לבצע שינויים מרחיקי לכת. בחורף, כמו בקיץ, אשר לבחור מתוך מגוון רחב של גזרות אשר יחמיאו לגופך - החל משמלה עם מחשוף שירה, דרך שמלת וינטאז', ועד לשמלות המודרניות והחלקות. יש מגוון רחב, במחירים נוחים במיוחד. אפשר לבחור גם שמלות בצורת פירמידה, אשר מבליטות בעיקר את קו הכתפיים, שנחשבות לנועזות ומדהימות במיוחד.

חומרי גלם - החורף הוא ההזדמנות שלך לשלוף את שמלות הערב אשר עשויות מעור. לעור יש מראה יותר מבריק, יותר נועז והרבה יותר בולט. מכיוון שאירועים בחורף נעשים לא פעם בחושך ותחת תאורה מלאכותית, שכן בזמן החורף מחשיך בשעות מוקדמות יחסית - שמלת העור יכולה להיות בולטת מאד בתנאים הללו. חשוב לציין, שאם אתן מחפשות שמלות ערב זולות, אזי יש שמלות שעשויות מתחליפי עור איכותיים, במחירים נמוכים פי כמה משמלות העור הרגילות.

 

ומה אתן תבחרו בסוף?

 

כאמור, יש שפע רחב מאד של שמלות ערב זולות ואיכותיות, אשר מתאימות במיוחד לחורף. חשוב מאד שיהיו לכן בארון לפחות שתיים או שלוש שמלות ערב לעונת החורף. נכון שהחורף יכול להיות קצר יחסית, אבל מספיק שיהיה אירוע אחד בזמן החורף - ואת תרצי שתהיה לך את השמלה המושלמת עבורו.

חזרה