קטלוג 2012 קטלוג 2013 עודפים

מאמרים

בגד ים לכל החיים

מאמרים >>

 

נשים. אנחנו משקיעות במראה החיצוני שלנו ומקפידות על הגזרה כבדרך ארץ, אבל לכולנו ישנה אותה בעיה: רגע לפני פרוץ הקיץ אנחנו מוטרדות מבחירת בגד הים האפנתי, עם זאת מחמיא, מעצב, מחטב, מטשטש, או אפילו מטעה, אשר ישרת אותנו נאמנה, לפחות עד תום העונה החמה. אם ניחנת בגוף מופלא, נתונים טבעיים מרשימים וביטחון עצמי גבוה דיה בכדי לדעת זאת, המאמר הבא אינו מוקדש לכן.

המירוץ למציאת בגד הים האידאלי, שאגב, אידאלי באמת רק במידה ומימשתן את כל הבטחותיכן כלפי עצמכן, דהיינו, לבקר ולהתמיד במכון הכושר, לשמור על תפריט דיאטה לאורך זמן, ובכלל זה על גישה קיצית ובריאה לחיים, יכול להתפרש אצל חלקנו כאימתני משהו.

ככלות הכל, אך אחת לא מעוניינת לחשוף את פלגי גופה, הפחות אטרקטיביים, לעיני העיניים הבוחנות בחוף הים, על שפת הברכה, או אפילו בג'קוזי בחצר עם בן הזוג.

 אל תצפו מגברים להבין זאת, אבל בחירת בגד ים היא עניין של משא ומתן עם עצמנו, ממש כמו בחירת טבעת אירוסין עבורם. המון שכנוע עצמי, ועבודה טובה ומקצועית של אותה מוכרת, שמתעקשת ש"בכלל אין לך בטן, זה הכל בראש שלך", אבל בינינו, זה גם בירכיים שלך, אבל לא שמעת זאת ממני.

אני ושכמותי מצאנו פריצת דרך ופתרון יעיל להימנע מכל הלחצים המיותרים, החשש שבגד הים יראה אחרת בבית, ויישאר, חדש ונושא תווית מחיר, ארוז למופת, הרחק ממני במגירת הלבנים, שאינם לבנים זה מכבר.

 מכוון שממרום שנותיי הבנתי כבר שאף קיץ לא יהיה מספיק מתאים בכדי ללבוש בגד ים בגזרת ביקיני, והחלום על הגוף של בר רפאלי רק הולך ומתרחק לו עם השנים החולפות, החלטתי לבחור בגד ים אחד לכל החיים. כזה שישמש אותי הן בבריכה הציבורית עם הילדים, והן לצורך טיול בשפת הים.

 בחרתי לעצמי בגד ים אמין ומבטיח. בחרה שידועה במומחיות שלה ביצירת בגד ים מותאמים אישית לכל אישה, שהיא באמת אישה, על כל רמ"ח איבריה.  מאז אני מתהדרת בבגד הים שלי ובגופי ומרגישה ביטחון עצמי, ויודעת שחסכתי לעצמי הרבה מאוד עגמת נפש, בקיץ הבא, גם כאשר ייצא קטלוג בגדי ים חדש ומפתיע.

 
 
חזרה