קטלוג 2012 קטלוג 2013 עודפים

מאמרים

המסת שומן בלייזר ? להכנס בגאווה לבגד ים החדש

מאמרים >>

 

הקיץ בעיצומו, וכך גם שוק הדיאטות,טיפוח אישי והכושר, הכל כדי להסתובב בראש מורם על חוף הים עם גוף מחוטב בבגד ים חדש. העניין הוא שדיאטה וכושר לא תמיד עוזרים. מי מאיתנו אינה מכירה את האזורים המעצבנים האלו בגוף שמה שלא תעשי – ימשיכו לאחוז במצבורי שומן מיותרים ומציקים. כל חווית הבגד ים מוכתמת ואת חשה נבוכה וחסרת אונים. המסת שומן בלייזר הוא טיפול אסתטי פשוט יחסית שמיועד לענות בדיוק על בעיה זו. בניגוד לטיפולי שאיבת שומן שהיו נהוגים בעבר והצריכו הליך ניתוחי של ממש עם כל הכרוך בכך (אשפוז, תופעות לוואי וכ"ו), הרי שהשימוש בלייזר להמסת שומן מיותר אינו נושא בסיכונים אם מתבצע ע"י הרופא המתאים, ואורך כ-20 דקות בלבד בסיומן את חופשיה להמשיך בשגרת יומך.

 

כיצד מתבצעת המסת שומן בלייזר ?

מדובר במכשירים חדשניים הפועלים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ( מכשיר הסמארטליפו נחשב כאחד המובילים) ושולחים קרן לייזר ממוקדת לאזורים הבעיתיים, קרן המגיעה עד לעומק תאי השומן. שם היא מבצעת פעולה של פירוק השומן והמסתו, כשלבסוף אף מתבצעת פעולה של סגירת כלי הדם. העור נותר מתוח ומוצק שלא כמו במקרה של דיאטה קיצונית שעלול להסתיים בעור רפוי ומדלדל. כל התהליך כרוך בהרדמה מקומית בלבד ואין צפי לתופעות לוואי כלשהן.

 

למי מתאים לעבור טיפול המסת שומן בלייזר? 

טיפול זה  מתאים לכל מי שגופה מאופיין במצבורי שומן נקודתיים באיזורי גוף ספציפיים. אלו יכולים להיות הזרועות, הבטן, הישבן, הירכיים או כל אזור גוף אחר ששינוי תזונה או אימוני כושר, מפרכים ככל שיהיו, אינם יכולים לו. הטיפול פחות מתאים לבעלי עודף משקל משמעותי מאד המפוזר על פני הגוף כולו. כדי לדעת אם את מועמדת מתאימה להמסת שומן בלייזר מומלץ להתייעץ עם הרופא כשלב מקדמי.

כיצד לבחור מרפאה מתאימה?

שוק האסתטיקה והניתוחים הפלסטיים נמצא בהתפתחות גדולה וכתוצאה מכך ההיצע הגדול שעלול אף לבלבל לפעמים. כשבוחרים מרפאה לביצוע המסת שומן בלייזר חשוב לוודא כי הרופא המטפל בקיא ומיומן בטיפול זה. שימוש לא נכון ומקצועי בטכנולוגיה עדינה זו עלול להביא למפח נפש גדול והשקעת כסף לשווא. כמו כן חשוב לוודא כי המרפאה עושה שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר וכן שהיא מציעה מחיר שאינו עולה על הנהוג בתחום זה. אל תהססי גם לבקש המלצות ופידבקים ממטופלים אחרים שעברו טיפול דומה אצל אותו רופא. אחרי הכל – מדובר בגופך, השקיעי את הזמן הדרוש כדי לוודא כי יקבל את הטיפול שראוי לו. עכשיו נותר רק לבחור בגדי ים שיחשפו את הגזרה החדשה שלך.

 

 

 

חזרה